پیشواز من

سفارش تبلیغ
صبا

مهرماه آغاز ثبت نام اعزام دانشگاهیان به عمره

سه شنبه 89/4/22 3:25 عصر| عمره، دانشجویی، ثبت، نام | نظر

 حجت الاسلام سیدمحمدرضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در مرحله اول اعزام سال 89 سه گروه دانشجویان پسر، اساتید و متأهلین در قالب 50 کاروان دانشجوی پسر، 7 کاروان اساتید و 16 کاروان متأهلین که در مجموع 73 کاروان هستند به سفر عمره مفرده اعزام می شوند. 

رئیس ستاد عمره دانشگاهیان کشور با اشاره به پانزدهمین مرحله از سفر عمره دانشگاهیان خاطرنشان کرد: در این مرحله 9 هزار نفر به عمره دانشگاهیان اعزام خواهند شد که در این میان شش هزار سهمیه مربوط به دانشجویان پسر، یک‌هزار سهمیه مربوط به زوج‌های دانشجو (دوهزارنفر) و یک‌هزار نفر نیز سهمیه اساتید است.

وی با اشاره به برنامه های فرهنگی ستاد عمره در مکه و مدینه اضافه کرد: در شهرهای مکه و مدینه برای دانشجویان مسابقاتی در نظر گرفته شده است که به برگزیدگان نیز هدایایی تعلق خواهد گرفت.

فقیهی افزود: برای تمامی دانشجویان بسته های فرهنگی شامل سه لوح فشرده و جزوه ارسال شده است که پیش از سفر نسبت به این سفر معنوی آگاهی پیدا کنند البته بسته فرهنگی در حین سفر و بعد سفر نیز به عمره گزاران دانشجو اعطا می شود.

وی با اعلام اینکه مرحله اول اعزام دانشجویان به سفر عمره مفرده از روز یکشنبه 20 تیر با پرواز اولین کاروان دانشجویان پسر آغاز شده است، گفت: اعزام های مرحله اول تا قبل از ماه مبارک رمضان با پرواز آخرین کاروان به طول می انجامد.

اخبار آنلاین حج و زیارت را می توانید در نوار بالای سایت مشاهده نمائید.