پیشواز من

سفارش تبلیغ
صبا

مناظره خیالی احمدی نژاد با خاتمی

یکشنبه 88/6/22 3:35 عصر| مناظره خاتمی، احمدی نژاد، ماجرای دست دادن خاتمی با زنان نامحرم | نظر

مجری- با سلام خدمت بینندگان عزیز در خدمت شما هستیم با مناظره آقای خاتمی و احمدی نژاد .


بر اساس گل یا پوچی که آوردیم آقای خاتمی باید اول شروع کنند و آقای احمدی نژاد هم باید  بحث رو به پایان برسونند .آقای خاتمی بفرمایید .


خاتمی – با سلام خدمت آقای هاشمی و بقیه دوستان و بینندگان عزیز .


آقای احمدی نژاد اول میرم سراغ سیاست خارجه .آقای احمدی نژاد شما باید پاسخ بدید .چرا اون روابط خوبی که با دنیا داشته ایم  به این روز افتاد .بنده در دوران ریاست جمهوری ام سعی کردم اعتماد سازی کنم .بنده به حسن روحانی دستور دادم یک کتاب کامل درباره نیروگاه های هسته ای ایران تهیه کند  و تمام اطلاعات لازم را به دنیا ارائه دهد .بنده هر وقت به اروپا می رفتم خیلی تحویلم می گرفتم به خصوص در ایتالیا که خاطره خوبی از آن جا دارم .شما باید پاسخ دهید که چرا مثل من نبودید؟


مجری – آقای احمدی نژاد بفرمایید


احمدی نژاد – اللهم عجل لویک الفرج .....  امروز یک حلقه بسته مدیریتی تشکیل شده است .فقط این آقای خاتمی نیست که جلوی من نشسته بلکه دو دولت سابق یعنی آقای هاشمی و آقای موسوی در مقابل من قرار گرفتند .


آقای خاتمی از جای خوبی شروع کردید شما چطور توانستید اسرار یک ملت را تقدیم دشمن کنید ؟ شما رفتید در سازمان ملل گفتید گفتگوی تمدن ها و همه از جمله رییس جمهور آمریکا برایتان دست زدند .اما نتیجه چه شد ؟ در سال گفتگوی تمدن ها جنگ عراق حادث شد جنگ افغانستان رخ داد .ایران محور شرارت خوانده شد.برای حرف شما پشیزی ارزش قائل نشدند.


اما بنده آمدم و هلوکاست را با مشورت با رهبری مطرح کردم .هلوکاستی که همه غرب سعی می کردند به نوعی آن را خفه کنند و بنده ثابت کردم در غرب آزادی اندیشه وجود ندارد.در این چند سال حزب الله پیروز شد حماس پیروز شد ایران نقش کلیدی در منطقه پیدا کرده است .


آقای خاتمی  ما حتی اگر حامد کرزای به ایران بیاید ما برایش تداراکات میبینیم و از او استقبال رسمی می کنیم  اما شما رفتید فرانسه خودتان تاکسی گرفتید تا کاخ ریاست جمهوری بعد هم این همه پله را رفتید بالا اما آقای ژاک شیراک حاضر نشد یک پله بیاید پایین آیا در زمان شما ایران عزت داشت یا اکنون ؟


 


مجری ---آقای خاتمی بفرمایید


خاتمی --آقای احمدی نژاد شما یک سری مطالبی را بیان کردید .اما آقای احمدی نژاد شما رفتید در اجلاس ژنو و یک سری روشنفکر به شما گوجه پرتاپ کردند .ما خواستار صلح بودیم حتی اگر به قیمت از دست دادن انرژی هسته ای بود .ما انرژی هسته ای را تعلیق کردیم و اعتماد سازی کردیم  شورای امنیت هم قطعنامه نداد .همه چیز خوب بود .


آقای احمدی نژاد شما باید جواب بدهید چرا راه افتادید می روید بین روستایی ها ی گدا گشنه شان یک رییس جمهور را آوردید پایین .


آقای احمدی نژاد شما به دلیل خستگی شاید نتوانید تصمیمات درستی بگیرید آخر چهار ساعت در روز خوابیدن خیلی کم است .بنده در دوران ریاست جمهوری زودتر از ساعت نه به سر کار نمیرفتم و در پایان وقت اداری هم به منزل می رفتم و استراحت می کردم.


شما در این دولت اقتصاد را به نابودی کشیدید باید جواب بدید چرا سیب زمینی بین مردم توزیع کردید آیا می خواستید رای جمع کنید اون هم با سیب زمینی .الان کشور در حال نابودی است در لب پرتگاه قرار گرفته است .باید پاسخ دهید چرا به این روز افتادیم .


مجری ----آقای احمدی نژاد بفرمایید


احمدی نژاد --- آقای خاتمی من شما را دوست دارم من به شما علاقه دارم .بنده طبق اصول نظام جمهوری اسلامی که حمایت از مستضعفین جهان است عمل کردم بنده رفتم در ژنو و اسراییل غاصب را محکوم کردم .به گفته همه دنیا اجلاس ژنو به نفع ایران رقم خورد.


آقای خاتمی ما عاشقان خدمتیم نه طالب قدرت .مردم سرور ما هستند اگر در شبانه روز یک ساعت هم نخوابم باز تا جان دارم به این ملت خدمت می کنم .


اگر در مورد آمارهای دولت در اقتصاد شک دارید می توانید به آمار های بانک اقتصاد جهانی مراجعه کنید .


در مورد سیب زمینی هم این را بگویم که دولت تضمین کرده بود که سیب زمینی ها را از کشاورزان بخرد.و از قضا محصول بیش از انتظار بود و مجبور شدیم مقداری را صادر کنیم .البته یک مقدار که صادر نشد برای اینکه فاسد نشود به کمیته امداد دادیم که بین فقرا تقسیم کنند .لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید.


مجری آقای خاتمی بفرمایید.


خاتمی ---آقای احمدی نژاد چرا وزیری که زیر دست شماست باید دکترا ی جعلی داشته باشد .پاسخ بدهید .شما براساس تخیل دارید جامعه را می چرخانید .می گویید اللهم عجل لویک الفرج ........می گویید امام زمان جهان را اداره می کند .به نظر بنده امام زمان هنوز به دنیا نیامده است .به نظر بنده حتی خدا هم در جامعه دخالت نمی کند شما چطور این مطالب را می گویید پاسخ دهید.چرا قانون گریزی می  کنید ؟


مجری -آقای خاتمی وقت شما تمام است آقای احمدی نژاد بفرمایید .


احمدی نژاد --


 آقای خاتمی من شما را دوست دارم من به شما علاقه دارم .اما شما چطور دکتر شدید شما که لیسانس فلسفه را به زور گرفتید چطور خود را دکتر میدانید .


بنده یک چیزهایی از شما میدانم بگم ؟بگم ؟


این عکس شما در حال دست دادن به دختران ایتالیایی است .


 


افشاگری دختران ایتالیایی


این عکس مربوط به دست دادن شما به موهن پیامبر است .


دست دادن با موهن پیامبر


این عکس هم مربوط میشه به قضیه چلچراغ مشاهده بفرمایید


چلچراغ


 


یک کلیپی  که شماهست که  در آن  لطیفه ای  می گویید آذری زبان ها و پنج تن آل عبا را مسخره می کنید.از اون لباسی که تنتان هست خجالت بکشید نکند شما هم از امام اجازه دارید؟


اطلاعاتی دارم که شما در اجلاس قاهره با مقامات آمریکایی به طور مخفیانه مذاکراتی داشید.


بنده قانون گریز هستم یا شما ؟بنده فقط برای خدمت آمدم برای عزت ایران آمدم .اگر هزاران احمدی نژاد تکه تکه شوند می ارزد تا عدالت در این جامعه حکم فرما شود .


12.gif

نوشته دوست عزیزم آقای محمود قوچانی